Telekomunikacja - instalacje kamer

INSTALACJE KAMER IP

Wraz z instalacjami przyłączy internetowych nasza firma specjalizuje się również w instalacjach kamer monitoringu IP dla elektrowni wiatrowych.

Posiadamy niezbędne doświadczenie oraz specjalistycznych techników do wykonywania takich instalacji. Wykonujemy własne uchwyty mocujące kamery do wieży elektrowni bez ingerencji w materiał wieży.

Współpracujemy z dostawcami kamer Vivotek, HikVision oraz Acti, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować markowe kamery w przyzwoitych cenach oraz dobrym serwisem gwarancyjnym.

Prowadzimy instalacje kompleksowo:

  • Pomoc w wyborze odpowiednich kamer (począwszy od wewnętrznych stałych kończąc na zewnętrznych szybkoobrotowych)
  • Negocjujemy ceny z dostawcami
  • Wykonanie pełnej instalacji oraz konfiguracji (montaż kamer, osprzętu kamer, własnego zasilania awaryjnego, routera)
  • Kamery i osprzęt sieciowy posiadają również układy pomiarowe zasilania i watchdog, który zresetuje urządzenie jeśli te ewentualnie się "zawiesi"
  • Wykorzystujemy technologię kabli miedzianych oraz światłowodowych
  • Dostarczamy sprzęt przemysłowy, który jest odporny na wysokie oraz niskie temperatury, w razie potrzeby instalowane są również wentylatory oraz grzałki do szaf
  • Samodzielnie wykonujemy odwierty w wieży elektrowni do przeprowadzenia wiązki kablowej (odwierty wykonywane według specyfikacji producenta Vestas i za ich zatwierdzeniem)

Do obsługi kamer można wykorzystać aplikację:

- producencką kamer (dostępna po zalogowaniu się przez stronę www na adres kamery)

- autorską aplikację Wiatrotech Sp. z o.o. umożliwiającą podłączenie kilku kamer jednocześnie, ich zarządzanie, poruszanie i inne przydatne opcje na każdym komputerze za pośrednictwem przeglądarki www.

- rejestratora kamer

W przypadku instalacji większej ilości kamer proponujemy zainstalowanie rejestratora do obsługi wszystkich kamer jednocześnie - ułatwia on dostęp zdalny do kamer (jeden adres) oraz umożliwia zainstalowanie dużych dysków twardych do przechowywania nagrań z kamer.

Do każdego projektu podchodzimy jednak indywidualnie i najważniejsze dla nas jest spełnienie potrzeb Klienta.